Neredeyiz

5. ve 6. Sınıf Okul Destek Kursları

5. ve 6. Sınıf Okul Destek Kursları

Nitelikli bir Liseye yerleşmek için, üst düzeyde bir çaba sarf ederek, LGS’ye çok iyi hazırlanman gerekmektedir. TEOG yerine gelen LGS’yi eleştirmek yerine LGS’nin getirdiği avantajlara odaklanıp, bir an önce yeni sisteme uyum sağlarsan çabalarının karşılığını en iyi şekilde alacağına gönülden inanıyoruz. Hayallerine sahip çıkarak sistemli ve verimli çalışan LGS Kursumuzun kıymetli öğrencileri, başarınıza eşlik etmek için EBOB olarak her zaman yanınızdayız.

 

LGS sınavına ön hazırlık aşamasında 4. ve 5.sınıf öğrencilerine her ders branşında uzman öğretmenler tarafından verilmekte ve her dersin sonunda ödevlendirme yapılmaktadır.

 

Haftalık olarak, öğrenciye özel çalışma programı rehber öğretmen tarafından verilir. Öğrencilerimiz kursta öğretmenleri tarafından, evde velilerimizin işbirliğiyle 7/24 takip edilir. Öğrencilerin en iyi şekilde sınava hazırlanmaları sağlanır. Öğrenciler konunun detayını soru çözerek öğrenirler. Yapılmayan sorular hayati önem taşımaktadır.

 

Doğru planlama ve devamında LGS hazırlık kursları ile tamamlanan eğitimimizle iyi bir lise eğitimine öğrencilerimizi uğurlamaktayız.