Neredeyiz

7. ve 8. Sınıf Sınavlara Hazırlık Kursları

7. ve 8. Sınıf Sınavlara Hazırlık Kursları

EBOB'da LGS hazırlık kursları çerçevesinde 6., 7. ve 8. sınıflara eğitim verilmektedir. Her sınıf düzeyinde hafta içi ve hafta sonu programlarıyla öğrencilere geniş bir tercih yelpazesi sunduğumuz  LGS  programında öğrencilerimiz, Milli Eğitim müfredatına uygun, sınıf etütleri, ek ders çalışmaları ve birebir etüt uygulamalarıyla deneyimli eğitimcilerimizden yararlanarak eğitim alırlar.

 

Rehberlik servisi tarafından hazırlanan haftalık çalışma programları çerçevesinde her öğrenci belirlenen hedefte soru ve konuya belirli bir disiplin ve program çerçevesinde çalışır. Bu programların takip ve kontrolü ise rehberlik servisi ve danışman sınıf öğretmenleri tarafından haftalık olarak yapılır. Özellikle ilköğretimde başarının öğrenci ve kurs kadar velinin de bilinçli ve düzenli bir takibine bağlı olduğu gerçeğinden hareketle velilerimiz düzenli olarak bilgilendirilir. Deneme sınavlarından sonra gerekli görülen hallerde veliler kurs merkezimize davet edilerek öğrenciyle ilgili ayrıntılı bilgi verilir.

 

LGS gruplarında 2 Hafta da bir deneme sınavıyla öğrencilerin gelişmeleri, başarı durumları devamlı olarak takip altında tutulur. Bu sayede öğrencilerin ihtiyacı olan ek çalışmalar, giderilmesi gereken eksiklikler en hızlı şekilde tespit edilir ve gerekli tedbirler zamanında alınır. 

 

Manisa EBOB'da etkin bir rehberlik hizmeti, uzman bir kadro ve kaliteli yayınla LGS gruplarında başarı beklenen bir sonuçtur. Kısacası EBOB'da LGS öğrencisi olmak başarıyı şansa bırakmamaktır.

 

  • – Birebir Etüt Sistemi
  • – Farklı Yayın Grupları
  • – Birebir Rehberlik Sistemi
  • – Akıllı Eğitim Sistemi